Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Vakantiehuis Oostkapelle

Oostkapelle, Nederland

 

vakantiehuis-oostkapellevakantiehuis-oostkapellevakantiehuis-oostkapellevakantiehuis-oostkapellevakantiehuis-oostkapelle
Favoriet 
 

v.a. 568

  • Beoordeeld met een 10
  • 5 sterren
  • Max. 8 personen

Bekijk vrije data

Vakantiehuis delen

Vakantiehuis Oostkapelle in Oostkapelle

Vakantie vieren in luxe! In deze accommodatie geniet je van alle comfort! Geniet in het heerlijke Zeeland in dit kleinschalige vakantiecomplex dichtbij het strand en bos 🤩

Beneden is er een comfortabele leefkeuken. Deze is van alle gemakken voorzien zoals vaatwasser, 5-pitskookplaat, filterkoffiemachine, Nespresso, oven en magnetron. De ruime woonkamer met veel licht en een schitterend uitzicht over de landerijen is voorzien van tv, vloerverwarming en een gaskachel. Via de deur van de keuken is er verbinding met een terras. Er zijn 3 slaapkamers, waarvan 1 slaapkamer met 2 slaapplaatsen met een eigen douche en wastafel. De tweede slaapkamer is een ruime kamer met veel licht en biedt plaats aan 4 personen. De derde slaapkamer is een kleine kamer voor 2 personen met een wastafel en naast een 1 persoons bed een opklapbed. Alle slaapplaatsen zijn voorzien van boxspring bedden. De woning heeft, naast de kamer met douche, een ruime badkamer met bad, wastafel, douche en toilet. Er zijn geen gordijnen, vloerbedekking of verwarming met blazende ventilatoren aanwezig. Alle (meubel)stof in de woning is anti-bacterieel.

Deze woning is geheel gerenoveerd waarbij oude elementen, zoals de oude balken, de schouw met oud- Hollandse tegeltjes, bewaard zijn gebleven. Deze woning biedt plaats aan 8 personen.

Oostkapelle is een van de grotere kernen van de gemeente Veere en dankt haar naam aan een kapel die hier in vroeger tijden moet hebben gestaan. Oostkapelle grenst aan twee prachtige natuurgebieden tussen Domburg en Vrouwenpolder: de Manteling (740 ha), een brede strook land met duinen en bossen en het duingebied Oranjezon (400 ha. Verder zijn er de buitenplaatsen en het indrukwekkende Kasteel Westhove. De voormalige orangerie, Terra Maris, een museum voor natuur en landschap, ligt slechts 750 meter van het strand en heeft een landschapstuin van 2,5 ha. Er is een museumcafé en een museumwinkel.

Oostkapelle is een familiebadplaats bij uitstek. Schone stranden, speeltoestellen en strandloopvlonders over de gehele breedte. Van mei t/m september is de Reddingsbrigade met een EHBO post aanwezig. Aan de inwendige mens is ook gedacht door de aanwezigheid van een bakker/ theeschenkerij, een supermarkt, een slager, strandpaviljoens en restaurants.

Bekijk ook de andere


  • Internet (WiFi)

Top vakantiehuizen in Nederland

5 pers.
St. Geertruid - Natuurloft® Koken I hottub en pizzaoven

Luxe vakantiehuizen om te ontspannen en relaxen in Limburg, met z'n 2-jes of gezin.De Natuurlofts® zijn een uniek concept waarbij beleving van de natuur centraal staat. Deze luxe vakantiewoningen staan op een mooie plek in het Limburgse heuvellandsc..

Sint Geertruid

6 pers.
Groepsaccommodatie Zuna

Ga op vakantie zonder zorgen in deze accommodatie met aanpassingen voor mindervaliden!Deze luxe chalet is compleet aangepast voor mindervaliden en ouderen, zodat het voor iedereen toegankelijk is. Geniet zonder zorgen van wat dit mooie stukje Nederla..

Zuna

4 pers.
Regge Cottage met hottub | 4 personen

Knus huisje met hottub, direct aan de Regge. Bekijk de plaatjes maar eens!Glamping met een hottub. Dat klinkt toch lekker hè. Heel veel beter wordt het ook niet. Verwacht je nog een beetje moeite te hebben met Slow Living, dan wordt dat je even heel..

Zuna

36 pers.
Groepsaccommodatie Haamstede

Aan de bosrand tegen de duinen, tussen het dorp Haamstede en het strand bij de Vuurtoren, ligt deze luxe groepsaccommodatie met een landelijk karakter. Rustig en beschut in een boomgaard met een eigen speelveld en par...Aan de bosrand tegen de duinen..

Haamstede