Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

VZ985 Pipowagen in Oostkapelle

Oostkapelle, Nederland

 

vz985-pipowagen-in-oostkapellevz985-pipowagen-in-oostkapellevz985-pipowagen-in-oostkapellevz985-pipowagen-in-oostkapellevz985-pipowagen-in-oostkapelle
Favoriet 
 

v.a. 668

  • Beoordeeld met een 9.3
  • 5 sterren
  • Max. 3 personen

Bekijk vrije data

Vakantiehuis delen

VZ985 Pipowagen in Oostkapelle in Oostkapelle

2 volwassenen en 1 kind Pipowagen in Oostkapelle

Deze unieke locatie in Oostkapelle biedt alles aan op loopafstand: het strand ligt op 500 meter en is trekpleister nummer één en zeer geschikt voor een gevarieerd dagje uit. Je kunt jezelf op het strand vermaken tijdens het zonnebaden, maar er zijn ook tal van activiteiten waaronder surfen, paardrijden en vliegeren. Na een heerlijk dagje strand zijn er diverse locaties voor een heerlijk hapje en drankje. Er is voor ieder wat wils, kortom Oostkapelle is een familiekustplaats bij uitstek! 

Gasten mogen gratis gebruik maken van de faciliteiten van het vakantiepark zoals: buitenzwembad, speeltuintje, tafeltennistafel, wasmachine, en droger.  Op dit leuke vakantiepark bevindt zich een supermarkt (geopend in het seizoen) en een restaurant met ook een Take-away service van frites tot pizza's of een lekker ijsje.

In Oostkapelle zijn er meerdere voorzieningen zoals winkels, fietsverhuur en andere gezelligheid. Daarnaast ben u midden in de tuin van Walcheren met haar prachtige kustlijn en natuurgebied van 22 kilometer waar u heerlijke wandelingen en fietstochten kunt maken. Er zijn meerdere uitgestippelde fiets- en wandelroutes welke u langs het bos, de zee en het strand leiden, steden en dorpen zoals Vrouwenpolder, Domburg en Veere zijn eenvoudig te bereiken. Wilt u dus ook een heerlijke strandvakantie in Zeeland beleven dan moet u zeker niet wachten met het huren van dit chalet in Oostkapelle, u bent van harte welkom!


  • Internet (WiFi)
Beschikbaarheid Prijs
Van 04-04-2025 t/m 11-04-2025 (7 dagen) 668,- Boek
Van 11-04-2025 t/m 18-04-2025 (7 dagen) 729,- Boek
Van 18-04-2025 t/m 25-04-2025 (7 dagen) 789,- Boek
Van 25-04-2025 t/m 02-05-2025 (7 dagen) 668,- Boek
Van 02-05-2025 t/m 09-05-2025 (7 dagen) 668,- Boek

Bekijk alle vrije data

Top vakantiehuizen in Nederland

94 pers.
Groepsaccommodatie Apeldoorn

Ben je een echte natuurliefhebber? Dan is dit de perfecte groepsaccommodatie voor je volgende weekendje weg! Dit unieke pand is in 1865 gebouwd en ligt een landgoed, omringd door loof-, naald- en gemengd bos, weilanden en akkers. Kinderen kunnen hier..

Apeldoorn

4 pers.
Wellness Lodge XL 4 personen

In alle rust genieten van uw vakantie doet u in de Wellness Lodge XL voor vier personen op vakantiepark Hof van Salland. Een heerlijk verblijf in een ruime woning met wellness faciliteiten op de begane grond en slaapkamers op de eerste verdieping.De ..

Hellendoorn

10 pers.
Limburgse Carrehoeve Flab I vakantiehuis voor een weekendje weg

Bourgondische gastvrijheid, een luxe vakantiehuis met uitzicht op heuvels, een fijne plek voor een ontdekkingstocht naar Maastricht, Aken en Luik.Bourgondisch vakantie vierenIn het uiterste puntje van het heuvelland van Zuid-Limburg staat een 18e eeu..

Slenaken-Heijenrath

5 pers.
St. Geertruid - Natuurloft® Koken I hottub en pizzaoven

Luxe vakantiehuizen om te ontspannen en relaxen in Limburg, met z'n 2-jes of gezin.De Natuurlofts® zijn een uniek concept waarbij beleving van de natuur centraal staat. Deze luxe vakantiewoningen staan op een mooie plek in het Limburgse heuvellandsc..

Sint Geertruid