Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Vakantiepark de Zanding - 6 persoons chalet op vakantiepark de Zandig op de Veluwe

Otterlo, Nederland

 

6-persoons-chalet-op-vakantiepark-de-zandig-op-de-veluwe6-persoons-chalet-op-vakantiepark-de-zandig-op-de-veluwe6-persoons-chalet-op-vakantiepark-de-zandig-op-de-veluwe6-persoons-chalet-op-vakantiepark-de-zandig-op-de-veluwe6-persoons-chalet-op-vakantiepark-de-zandig-op-de-veluwe
Favoriet 
     

    v.a. 381

    • Beoordeeld met een 7
    • Max. 6 personen

    Bekijk vrije data

    Vakantiehuis delen

    Vakantiepark de Zanding - 6 persoons chalet op vakantiepark de Zandig op de Veluwe in Otterlo

    Dit comfortabele zes persoons chalet bevindt zich op het vakantiepark de Zanding. Op het vakantiepark zijn vele faciliteiten en voor ieder wat wils. Er is onder andere een natuurmeer en strand, overdekt zwembad, wellness, sportvelden, animatie in het hoogseizoen, fietsverhuur en e-chopperverhuur, een restaurant, parkwinkel en wasserette. Het park is omgeven door uitgestrekte natuurgebieden. Trekt de wandelschoenen aan of stap op de fiets om deze prachtig omgeving te ontdekken. Het Krüller-Müller museum ligt midden in het nationale park De Hoge Veluwe, hier vindt u de op één na grootste collectie van Vincent van Gogh. In het nabij gelegen Arnhem vindt je vintage winkeltjes en boetiekjes.

    De woonkamer is voorzien van een eethoek en zithoek met televisie. De open keuken beschikt over een gasfornuis, koel-vriescombinatie, vaatwasser, combimagnetron, waterkoker en koffiezetapparaat. Er zijn in totaal drie slaapkamers. Twee slaapkamers hebben twee eenpersoonsbedden en één slaapkamer heeft een stapelbed. In de badkamer zit een douche, wastafel en toilet. Buiten is er een terras met tuinmeubilair. Er is parkeergelegenheid voor één auto bij het vakantieverblijf.
    • Huisdieren toegestaan
    • Sauna
    • Tv,Koelkast,Vaatwasser,Zwembad op park (overdekt),Tuin

    Top vakantiehuizen in Nederland

    94 pers.
    Groepsaccommodatie Apeldoorn

    Ben je een echte natuurliefhebber? Dan is dit de perfecte groepsaccommodatie voor je volgende weekendje weg! Dit unieke pand is in 1865 gebouwd en ligt een landgoed, omringd door loof-, naald- en gemengd bos, weilanden en akkers. Kinderen kunnen hier..

    Apeldoorn

    2 pers.
    Wellness Lodge 2 personen

    Romantische, luxe accommodatie compleet ingericht met o.a. traditionele opgietsauna, regendouche met Sunshower en whirlpool. Met volledig uitgeruste keuken.Recreëren in luxe en romantiek, dat doet u in de Wellness Lodge voor twee personen op vakanti..

    Hellendoorn

    36 pers.
    Groepsaccommodatie Haamstede

    Aan de bosrand tegen de duinen, tussen het dorp Haamstede en het strand bij de Vuurtoren, ligt deze luxe groepsaccommodatie met een landelijk karakter. Rustig en beschut in een boomgaard met een eigen speelveld en par...Aan de bosrand tegen de duinen..

    Haamstede

    6 pers.
    Groepsaccommodatie Zuna

    Een luxe en stijlvol huisje met een uitzicht over het water om bij weg te dromen. Het is hier altijd genieten, op een regenachtige winterdag of een zwoele zomerdag.Een luxe en stijlvol vakantiehuisje met een uitzicht over het water om bij weg te drom..

    Zuna