Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Cube la Mer 6

Otterlo, Nederland

 

cube-la-mer-6
Favoriet 
     

    v.a. 484

    • Max. 6 personen

    Bekijk vrije data

    Vakantiehuis delen

    Cube la Mer 6 in Otterlo

    De Cube la Mer 6 is een vrijstaande woning met een moderne inrichting. Het chalet is gelijkvloers en geschikt voor 6 personen. In het woonkamer vind je een zithoek met televisie. De keuken is onder andere uitgerust met een vaatwasser, combimagnetron, Nespresso koffiemachine en koelkast met vriesvak. Het chalet heeft 3 slaapkamers, elk met twee eenpersoons boxsprings. Er is een badkamer met toilet, douchecabine en wastafel. In de tuin is een terras met tuinset en parasol. Je kunt 1 auto bij deze woning parkeren en gebruik maken van de gratis Wi-Fi.


    • Huisdieren toegestaan

    Top vakantiehuizen in Nederland

    4 pers.
    Unieke topvilla in Garderen prachtige natuur-wild-rust- luxe-spa-sauna

    Natuurliefhebbers die houden van het bos en de ongerepte natuur komen in deze luxe villa volledig aan hun trekken. Deze idyllische plek ligt in een stiltegebied. Er is geen lichtvervuiling 's nachts, geen verkeer en geen waarneembare menselijke gelui..

    Garderen

    4 pers.
    Regge Cottage met hottub | 4 personen

    Knus huisje met hottub, direct aan de Regge. Bekijk de plaatjes maar eens!Glamping met een hottub. Dat klinkt toch lekker hè. Heel veel beter wordt het ook niet. Verwacht je nog een beetje moeite te hebben met Slow Living, dan wordt dat je even heel..

    Zuna

    6 pers.
    Wellness Lodge XXL 6 personen

    Vrijstaande villa voor zes personen met eigen wellness faciliteiten, dat is de Wellness Lodge XXL; de basis voor ontspanning. De luxe villa is gebouwd met duurzame materialen in de traditionele Twents Saksische stijl.De villa bestaat uit twee verdiep..

    Hellendoorn

    6 pers.
    Groepsaccommodatie Zuna

    Een luxe en stijlvol huisje met een uitzicht over het water om bij weg te dromen. Het is hier altijd genieten, op een regenachtige winterdag of een zwoele zomerdag.Een luxe en stijlvol vakantiehuisje met een uitzicht over het water om bij weg te drom..

    Zuna