Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Geheim van Otterlo Sauna 8

Otterlo, Nederland

 

geheim-van-otterlo-sauna-8
Favoriet 
     

    v.a. 712

    • Max. 8 personen

    Bekijk vrije data

    Vakantiehuis delen

    Geheim van Otterlo Sauna 8 in Otterlo

    Het Geheim van Otterlo Sauna 8 is een luxe, stenen villa die geschikt is voor 8 personen én beschikt over een infraroodsauna. Deze vakantiewoning dankt haar naam aan de Veluwse details en de ligging van het park park. Er is een moderne woonkamer met een zithoek en televisie. In de open keuken vind je onder andere een vaatwasser, combimagnetron, koel-vriescombinatie en een Nespresso koffiemachine. In totaal zijn 4 slaapkamers: 3 op de bovenverdieping en 1 beneden, elk met 2 eenpersoonsbedden. Zowel boven als beneden is een badkamer met een inloopdouche en wastafel. Daarnaast is er nog een apart toilet en er is een infraroodsauna aanwezig. Via openslaande deuren kom je op het ruime terras met tuinmeubilair. Je kunt bij deze woning 1 auto parkeren en er is gratis WiFi aanwezig.


    Top vakantiehuizen in Nederland

    6 pers.
    6-persoons Notariswoning op park in Nunspeet

    De Notariswoning is een luxe vakantiewoning voorzien van 2 badkamers, gebouwd in een authentieke stijl. Begane grond:Hal en apart toilet. De woning heeft een ruime L-vormige woonkamer met een compleet ingerichte open keuken voorzien van vaatwasser en..

    Nunspeet

    14 pers.
    Wilgenhaege Vakantievilla Wellness

    De Wilgenhaege Wellness is een grote villa met 7 slaapkamers, wellness faciliteiten en ruimte voor maar liefst 14 personen. De villa is uitermate geschikt voor een heerlijke vakantie met familie en vrienden.De luxe villa op het Hof van Salland is uit..

    Hellendoorn

    10 pers.
    Limburgse Carrehoeve Flab I vakantiehuis voor een weekendje weg

    Bourgondische gastvrijheid, een luxe vakantiehuis met uitzicht op heuvels, een fijne plek voor een ontdekkingstocht naar Maastricht, Aken en Luik.Bourgondisch vakantie vierenIn het uiterste puntje van het heuvelland van Zuid-Limburg staat een 18e eeu..

    Slenaken-Heijenrath

    5 pers.
    St. Geertruid - Natuurloft® Koken I hottub en pizzaoven

    Luxe vakantiehuizen om te ontspannen en relaxen in Limburg, met z'n 2-jes of gezin.De Natuurlofts® zijn een uniek concept waarbij beleving van de natuur centraal staat. Deze luxe vakantiewoningen staan op een mooie plek in het Limburgse heuvellandsc..

    Sint Geertruid