Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Mobilehome 4

Otterlo, Nederland

 

mobilehome-4
Favoriet 
     

    v.a. 300

    • Max. 4 personen

    Bekijk vrije data

    Vakantiehuis delen

    Mobilehome 4 in Otterlo

    De Mobilehome 4 is een vrijstaande, gelijkvloerse stacaravan en is geschikt voor 4 personen. In de woonkamer vind je een zithoek met televisie. De open keuken beschikt over onder andere een koel-vriescombinatie, waterkoker, vaatwasser, magnetron en een filter koffiezetapparaat en Senseo apparaat. In de stacaravan vind je 2 slaapkamers: 1 slaapkamer met een tweepersoonsbed en een slaapkamer met 2 eenpersoonsbedden óf een stapelbed. De badkamer is voorzien van een douche en toilet. Buiten is een terras met tuinmeubilair. Er is gratis WiFi.


    • Huisdieren toegestaan

    Top vakantiehuizen in Nederland

    2 pers.
    Wellness Lodge 2 personen

    Romantische, luxe accommodatie compleet ingericht met o.a. traditionele opgietsauna, regendouche met Sunshower en whirlpool. Met volledig uitgeruste keuken.Recreëren in luxe en romantiek, dat doet u in de Wellness Lodge voor twee personen op vakanti..

    Hellendoorn

    6 pers.
    Groepsaccommodatie Zuna

    Ga op vakantie zonder zorgen in deze accommodatie met aanpassingen voor mindervaliden!Deze luxe chalet is compleet aangepast voor mindervaliden en ouderen, zodat het voor iedereen toegankelijk is. Geniet zonder zorgen van wat dit mooie stukje Nederla..

    Zuna

    6 pers.
    Groepsaccommodatie Zuna

    Een luxe en stijlvol huisje met een uitzicht over het water om bij weg te dromen. Het is hier altijd genieten, op een regenachtige winterdag of een zwoele zomerdag.Een luxe en stijlvol vakantiehuisje met een uitzicht over het water om bij weg te drom..

    Zuna

    4 pers.
    Regge Cottage met hottub | 4 personen

    Knus huisje met hottub, direct aan de Regge. Bekijk de plaatjes maar eens!Glamping met een hottub. Dat klinkt toch lekker hè. Heel veel beter wordt het ook niet. Verwacht je nog een beetje moeite te hebben met Slow Living, dan wordt dat je even heel..

    Zuna