U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.
De vrijstaande Villa Avantage Nouveau 14 ligt aan een van de beekjes in het park. Vanaf de voorkant kijk je uit over het water. Deze groeps-accommodatie is geschikt voor 14 personen. Zowel binnen als buiten is er genoeg ruimte voor iedereen. Zo zijn er maar liefst 2 zithoeken en er is een televisie. De open keuken is onder andere uitgerust met een vaatwasser, combimagnetron en een Nespresso Machine. In totaal zijn er 6 slaapkamers, waarvan 2 boven en 4 slaapkamers in het souterrain. Er zijn 4 slaapkamers met elk 2 eenpersoonsbedden, 1 slaapkamer met 4 eenpersoonsbedden en er is een bedstee met nog eens 2 slaapplaatsen. Enkele woningen beschikken over stapelbedden. Ook zijn er 3 luxe badkamers met douche en wastafel en er is een apart toilet aanwezig. Buiten is een terras met tuinmeubilair en in de grote tuin met grasveld kunnen kinderen heerlijk spelen. Een ideale plek dus om een familieweekend door te brengen! Bij de villa kun je 1 auto parkeren en er is gratis WiFi.
Sfeervol vakantiehuis in GarderenRustzoekers, wandelaars en fietsers opgelet: in dit sfeervolle vakantiehuis in Garderen voel je je meteen thuis. Het vrijstaande vakantiehuis is geschikt voor vijf personen en te vinden op natuurrijk bungalowpark 'de..
Natuurliefhebbers die houden van het bos en de ongerepte natuur komen in deze luxe villa volledig aan hun trekken. Deze idyllische plek ligt in een stiltegebied. Er is geen lichtvervuiling 's nachts, geen verkeer en geen waarneembare menselijke gelui..
De Notariswoning is een luxe vakantiewoning voorzien van 2 badkamers, gebouwd in een authentieke stijl. Begane grond:Hal en apart toilet. De woning heeft een ruime L-vormige woonkamer met een compleet ingerichte open keuken voorzien van vaatwasser en..