Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Koningshoeve 4 personen met 2 slaapkamers

Schoorl, Nederland

 

koningshoeve-4-personen-met-2-slaapkamers
Favoriet 
     

    v.a. 400

    • Max. 4 personen

    Bekijk vrije data

    Vakantiehuis delen

    Koningshoeve 4 personen met 2 slaapkamers in Schoorl

    Koningshoeve 4 personen met 2 slaapkamers staat voor comfortabel verblijven met alle gemakken die je nodig hebt. De vakantiewoning bestaat uit 2 verdiepingen en is geschikt voor 4 personen. De woonruimte op de begane grond beschikt over een zithoek met televisie, eethoek en keuken met onder andere een vaatwasser, combimagnetron en koffiezetapparaat. De 2 slaapkamers hebben beide 2 eenpersoonsbedden. Boven vind je een badkamer met douche, toilet en wastafel. Beneden bevindt zich een apart toilet. De ruime tuin beschikt over een gemeubileerd terras. Je kunt 1 auto parkeren bij de woning en je kunt gratis gebruikmaken van de Wi-Fi.

    Het is mogelijk dat de parkeerplaats bij je verblijf te klein is voor je auto. In dat geval kun je je auto parkeren op de centrale parkeerplaats bij de receptie.


    • Huisdieren toegestaan

    Top vakantiehuizen in Nederland

    10 pers.
    Limburgse Carrehoeve Flab I vakantiehuis voor een weekendje weg

    Bourgondische gastvrijheid, een luxe vakantiehuis met uitzicht op heuvels, een fijne plek voor een ontdekkingstocht naar Maastricht, Aken en Luik.Bourgondisch vakantie vierenIn het uiterste puntje van het heuvelland van Zuid-Limburg staat een 18e eeu..

    Slenaken-Heijenrath

    14 pers.
    Wilgenhaege Vakantievilla Wellness

    De Wilgenhaege Wellness is een grote villa met 7 slaapkamers, wellness faciliteiten en ruimte voor maar liefst 14 personen. De villa is uitermate geschikt voor een heerlijke vakantie met familie en vrienden.De luxe villa op het Hof van Salland is uit..

    Hellendoorn

    6 pers.
    Groepsaccommodatie Zuna

    Een luxe en stijlvol huisje met een uitzicht over het water om bij weg te dromen. Het is hier altijd genieten, op een regenachtige winterdag of een zwoele zomerdag.Een luxe en stijlvol vakantiehuisje met een uitzicht over het water om bij weg te drom..

    Zuna

    6 pers.
    6-persoons Notariswoning op park in Nunspeet

    De Notariswoning is een luxe vakantiewoning voorzien van 2 badkamers, gebouwd in een authentieke stijl. Begane grond:Hal en apart toilet. De woning heeft een ruime L-vormige woonkamer met een compleet ingerichte open keuken voorzien van vaatwasser en..

    Nunspeet