Stijlvol 4-persoons appartement in de Jachthaven met uitzicht op de Oosterschelde in Sint-Annaland
U verblijft in een stijlvol appartement voor vier personen aan de jachthaven van Sint Annaland, met een prachtig uitzicht op de Oosterschelde. Dit charmante dorpje, verscholen in de gemeente Tholen, biedt verrassend veel voor wie rust, natuur en een vleugje geschiedenis zoekt. Ontdek het Nationaal Landschap Oosterschelde al wandelend of fietsend, langs slikken, schorren en wadden. Met wat geluk spot u zelfs zeehonden! Geschiedenis-liefhebbers kunnen de 18e-eeuwse molen en het Streekmuseum De Meestoof bezoeken. Ook watersporten zoals zeilen en kitesurfen behoren tot de mogelijkheden. Middelburg en Zierikzee liggen op korte rijafstand voor een cultureel uitstapje.
Dit gelijkvloerse appartement beschikt over een woonkamer met een bank, twee fauteuils, een televisie en een eettafel voor zes personen. De keuken is volledig uitgerust met een inductiekookplaat, combi-magnetron, oven, vaatwasser en koelkast. U heeft ook een Nespresso-apparaat en een waterkoker tot uw beschikking. Via de woonkamer en keuken heeft u via de schuifpui direct toegang tot de tuin. Er zijn twee slaapkamers, beide voorzien van een tweepersoonsbed (180x200). Eén van de twee slaapkamers heeft zelfs een televisie. Er is voldoende opbergruimte aanwezig. De badkamer is voorzien van een inloopdouche met regendouche, een wastafel en toilet. In het appartement is tevens een separaat toilet, wasmachine en droger aanwezig. In de berging beneden kunt u fietsen stallen en elektrische fietsen opladen. Voor kleine kinderen is er een opvouwbaar kinderbed (60x120) en een kinderstoel. Aan de voorzijde van het appartement vindt u een balkon met uitzicht op de haven en het dorp. Hier staat een gezellig zitje. Aan de achterzijde vindt u een achtertuin met uitzicht op het strand en de Oosterschelde.
Ben je een echte natuurliefhebber? Dan is dit de perfecte groepsaccommodatie voor je volgende weekendje weg! Dit unieke pand is in 1865 gebouwd en ligt een landgoed, omringd door loof-, naald- en gemengd bos, weilanden en akkers. Kinderen kunnen hier..
Romantische, luxe accommodatie compleet ingericht met o.a. traditionele opgietsauna, regendouche met Sunshower en whirlpool. Met volledig uitgeruste keuken.Recreëren in luxe en romantiek, dat doet u in de Wellness Lodge voor twee personen op vakanti..
De Wilgenhaege Wellness is een grote villa met 7 slaapkamers, wellness faciliteiten en ruimte voor maar liefst 14 personen. De villa is uitermate geschikt voor een heerlijke vakantie met familie en vrienden.De luxe villa op het Hof van Salland is uit..
Aan de bosrand tegen de duinen, tussen het dorp Haamstede en het strand bij de Vuurtoren, ligt deze luxe groepsaccommodatie met een landelijk karakter. Rustig en beschut in een boomgaard met een eigen speelveld en par...Aan de bosrand tegen de duinen..