Knus 4-persoons vakantiechalet met gratis internet in Sint-Annaland, Tholen
Dit knusse en gezellige vakantiechalet op Chaletpark De Krabbenkreek in Sint-Annaland kunt u huren voor vier personen en uw hond mag ook meekomen. Het gemoedelijke, kindvriendelijke gezinspark is ruim opgezet en voorziet u van veel rust en ruimte om er heerlijke vakantie in Zeeland te beleven. Er is een restaurant aanwezig als ook een recreatieruimte en is direct naast de jachthaven gelegen.
Vlakbij is er een klein strand waar u lekker kunt zwemmen of zonnebaden, watersportrecreatie is mogelijk in de Grevelingen of de Oosterschelde. De omgeving is uitstekend voor het maken van fijne fietstochten of gezellige wandelingen en er zijn meerdere routes uitgezet welke u leiden door de mooie natuur naar diverse pittoreske dorpjes en stadjes. Als u op vakantie wilt naar Zeeland en wilt genieten van de natuur tezamen met uw gezin dan moet u zeker dit knusse vier-persoons vakantiechalet in Sint-Annaland op Tholen huren.
Aan de bosrand tegen de duinen, tussen het dorp Haamstede en het strand bij de Vuurtoren, ligt deze luxe groepsaccommodatie met een landelijk karakter. Rustig en beschut in een boomgaard met een eigen speelveld en par...Aan de bosrand tegen de duinen..
De Wilgenhaege Wellness is een grote villa met 7 slaapkamers, wellness faciliteiten en ruimte voor maar liefst 14 personen. De villa is uitermate geschikt voor een heerlijke vakantie met familie en vrienden.De luxe villa op het Hof van Salland is uit..
Droom in de Polder! Luxe vakantievilla in stijl van de Hoeve uit 1680. Geniet van het weidse uitzicht, de Oude Rijn om in te zwemmen en te varen en de hottub.Droom in de Polder! Luxe vakantievilla in stijl van de Hoeve uit 1680. Geniet van het weidse..
Een luxe en stijlvol huisje met een uitzicht over het water om bij weg te dromen. Het is hier altijd genieten, op een regenachtige winterdag of een zwoele zomerdag.Een luxe en stijlvol vakantiehuisje met een uitzicht over het water om bij weg te drom..