Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Daelenbroeck 12

Susteren, Nederland

 

daelenbroeck-12
Favoriet 
     

    v.a. 773

    • Max. 12 personen

    Bekijk vrije data

    Vakantiehuis delen

    Daelenbroeck 12 in Susteren

    Daelenbroeck 12 is een ruime en eigentijdse familievilla die perfect geschikt is voor een verblijf met een grotere groep. De vrijstaande villa bestaat uit 2 verdiepingen en is geschikt voor maximaal 12 personen. Op de begane grond vind je de woonkamer met een ruim zitgedeelte en een televisie, een ruime eettafel en een keuken met onder andere een combimagnetron, vaatwasser en koffiezetapparaat. Afhankelijk van het woningnummer zijn er 5 of 6 slaapkamers, waarvan 1 op de begane grond en de overige slaapkamers bevinden zich op de bovenverdieping. Elk hebben ze 2 eenpersoonsbedden of een stapelbed. Er zijn 2 badkamers met ruime inloopdouche of ligbad, toilet en wastafel. Daarnaast is er nog 1 apart toilet aanwezig. De tuin heeft een gemeubileerd terras. Je kunt 2 auto's parkeren bij de villa en je hebt gratis Wi-Fi.


    • Huisdieren toegestaan

    Top vakantiehuizen in Nederland

    2 pers.
    Wellness Lodge 2 personen

    Romantische, luxe accommodatie compleet ingericht met o.a. traditionele opgietsauna, regendouche met Sunshower en whirlpool. Met volledig uitgeruste keuken.Recreëren in luxe en romantiek, dat doet u in de Wellness Lodge voor twee personen op vakanti..

    Hellendoorn

    4 pers.
    Regge Cottage met hottub | 4 personen

    Knus huisje met hottub, direct aan de Regge. Bekijk de plaatjes maar eens!Glamping met een hottub. Dat klinkt toch lekker hè. Heel veel beter wordt het ook niet. Verwacht je nog een beetje moeite te hebben met Slow Living, dan wordt dat je even heel..

    Zuna

    6 pers.
    6-persoons Notariswoning op park in Nunspeet

    De Notariswoning is een luxe vakantiewoning voorzien van 2 badkamers, gebouwd in een authentieke stijl. Begane grond:Hal en apart toilet. De woning heeft een ruime L-vormige woonkamer met een compleet ingerichte open keuken voorzien van vaatwasser en..

    Nunspeet

    5 pers.
    St. Geertruid - Natuurloft® Koken I hottub en pizzaoven

    Luxe vakantiehuizen om te ontspannen en relaxen in Limburg, met z'n 2-jes of gezin.De Natuurlofts® zijn een uniek concept waarbij beleving van de natuur centraal staat. Deze luxe vakantiewoningen staan op een mooie plek in het Limburgse heuvellandsc..

    Sint Geertruid