Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Hackfort 4

Susteren, Nederland

 

hackfort-4
Favoriet 
     

    v.a. 385

    • Max. 4 personen

    Bekijk vrije data

    Vakantiehuis delen

    Hackfort 4 in Susteren

    Hackfort 4 heeft dankzij zijn grote raampartijen veel natuurlijk lichtinval. Het vrijstaande chalet is gelijkvloers en geschikt voor maximaal 4 personen. In de woonkamer tref je een zithoek met televisie, een eethoek en de keuken die uitgerust is met onder meer een filter koffiezetapparaat, vaatwasser en magnetron. In totaal zijn er 2 slaapkamers, beide met 2 eenpersoonsbedden of een stapelbed. Daarnaast heeft het chalet een badkamer met douche, toilet en wastafel. Buiten vind je de tuin met een gemeubileerd terras. Je kunt 1 auto parkeren bij Hackfort 4 en er is gratis Wi-Fi.


    • Huisdieren toegestaan

    Top vakantiehuizen in Nederland

    2 pers.
    Wellness Lodge 2 personen

    Romantische, luxe accommodatie compleet ingericht met o.a. traditionele opgietsauna, regendouche met Sunshower en whirlpool. Met volledig uitgeruste keuken.Recreëren in luxe en romantiek, dat doet u in de Wellness Lodge voor twee personen op vakanti..

    Hellendoorn

    14 pers.
    Wilgenhaege Vakantievilla Wellness

    De Wilgenhaege Wellness is een grote villa met 7 slaapkamers, wellness faciliteiten en ruimte voor maar liefst 14 personen. De villa is uitermate geschikt voor een heerlijke vakantie met familie en vrienden.De luxe villa op het Hof van Salland is uit..

    Hellendoorn

    94 pers.
    Groepsaccommodatie Apeldoorn

    Ben je een echte natuurliefhebber? Dan is dit de perfecte groepsaccommodatie voor je volgende weekendje weg! Dit unieke pand is in 1865 gebouwd en ligt een landgoed, omringd door loof-, naald- en gemengd bos, weilanden en akkers. Kinderen kunnen hier..

    Apeldoorn

    4 pers.
    Regge Cottage met hottub | 4 personen

    Knus huisje met hottub, direct aan de Regge. Bekijk de plaatjes maar eens!Glamping met een hottub. Dat klinkt toch lekker hè. Heel veel beter wordt het ook niet. Verwacht je nog een beetje moeite te hebben met Slow Living, dan wordt dat je even heel..

    Zuna