Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Recreatiepark De Boshoek - 2-6 persoons gezinsbungalow op een mooi familie vakantiepark

Voorthuizen, Nederland

 

2-6-persoons-gezinsbungalow-op-een-mooi-familie-vakantiepark2-6-persoons-gezinsbungalow-op-een-mooi-familie-vakantiepark2-6-persoons-gezinsbungalow-op-een-mooi-familie-vakantiepark2-6-persoons-gezinsbungalow-op-een-mooi-familie-vakantiepark2-6-persoons-gezinsbungalow-op-een-mooi-familie-vakantiepark
Favoriet 
     

    v.a. 288

    • Max. 6 personen

    Bekijk vrije data

    Vakantiehuis delen

    Recreatiepark De Boshoek - 2-6 persoons gezinsbungalow op een mooi familie vakantiepark in Voorthuizen

    Deze gezinsbungalow is gelegen op Recreatiepark de Boshoek. Voor zowel een actief weekendje weg of een heerlijke uitrustvakantie is Recreatiepark De Boshoek op de Veluwe de ideale bestemming voor een vakantie in Nederland. Recreatiepark De Boshoek ligt centraal op de Veluwe vlakbij de plaats Voorthuizen. Op het vakantiepark is een mooi binnenzwembad, een bowlingbaan, een pannakooi en nog veel meer. Er is werkelijk van alles te doen, ook voor een lekker avondje restaurant of even heerlijk 'terrassen' kun je gewoon op het park blijven. Wil je de natuur in? geen probleem! Vanaf het park fiets je of wandel je zo de natuur in. Heerlijk park voor jong en oud!

    De bungalow is geschikt voor 2 tot 6 personen. De bungalow beschikt over een centrale verwarming, televisie en een moderne keuken. De keuken is voorzien van een vaatwasser, combimagnetron, Nepsresso, vier pits gasstel, waterkoker en koelkast met vriesvak. De badkamer heeft een douche, wastafel en toilet. Daarnaast is er nog een apart toilet. Er zijn drie slaapkamers in de bungalow. Twee slaapkamers beschikken over twee eenpersoonsbedden en één slaapkamer heeft een tweepersoonsbed door middel van twee eenpersoonsbedden.Buiten is er een ruimte tuin en een terras welke voorzien is van tuinmeubelen en een parasol. Deze bungalow bevindt zich op een autovrij gedeelte van het vakantiepark. De auto kunt u parkeren op de nabijgelegen parkeerplaats.
    • Huisdieren toegestaan
    • Tv,Koelkast,Vaatwasser,Zwembad op park (open lucht),Tuin

    Top vakantiehuizen in Nederland

    2 pers.
    Wellness Lodge 2 personen

    Romantische, luxe accommodatie compleet ingericht met o.a. traditionele opgietsauna, regendouche met Sunshower en whirlpool. Met volledig uitgeruste keuken.Recreëren in luxe en romantiek, dat doet u in de Wellness Lodge voor twee personen op vakanti..

    Hellendoorn

    6 pers.
    Wellness Lodge XXL 6 personen

    Vrijstaande villa voor zes personen met eigen wellness faciliteiten, dat is de Wellness Lodge XXL; de basis voor ontspanning. De luxe villa is gebouwd met duurzame materialen in de traditionele Twents Saksische stijl.De villa bestaat uit twee verdiep..

    Hellendoorn

    4 pers.
    Regge Cottage met hottub | 4 personen

    Knus huisje met hottub, direct aan de Regge. Bekijk de plaatjes maar eens!Glamping met een hottub. Dat klinkt toch lekker hè. Heel veel beter wordt het ook niet. Verwacht je nog een beetje moeite te hebben met Slow Living, dan wordt dat je even heel..

    Zuna

    36 pers.
    Groepsaccommodatie Haamstede

    Aan de bosrand tegen de duinen, tussen het dorp Haamstede en het strand bij de Vuurtoren, ligt deze luxe groepsaccommodatie met een landelijk karakter. Rustig en beschut in een boomgaard met een eigen speelveld en par...Aan de bosrand tegen de duinen..

    Haamstede