Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Groepsaccommodatie Voorthuizen

Voorthuizen, Nederland

 

groepsaccommodatie-voorthuizengroepsaccommodatie-voorthuizengroepsaccommodatie-voorthuizengroepsaccommodatie-voorthuizengroepsaccommodatie-voorthuizen
Favoriet 
 

v.a. 921

  • Beoordeeld met een 7.1
  • 4 sterren
  • Max. 14 personen

Bekijk vrije data

Vakantiehuis delen

Groepsaccommodatie Voorthuizen in Voorthuizen

Grote geschakelde bungalow voor 14 personen met 7 slaapkamers.

Verblijf in een grote geschakelde bungalow voor 14 personen met 7 slaapkamers tijdens een weekendje weg op de Veluwe of vakantie in Nederland.

Grote 14-persoons bungalow op de Veluwe

Deze 14-persoons bungalow is ideaal voor een groepsvakantie op de Veluwe. Bungalow Ganzebeek is een geschakelde bungalow: twee bungalows zijn middels een open schuifwand in de woonkamer samengevoegd tot één. Zo ontstaat er veel ruimte voor een groot gezelschap van maar liefst 14 personen. Er is genoeg ruimte om je even rustig terug te trekken. Bungalow Ganzebeek beschikt over zeven slaapkamers met fijne boxspringbedden, twee badkamers, twee aparte toiletten, twee compleet ingerichte keukens met een combimagnetron en vaatwasser en een ruime en sfeervolle woonkamer. De bungalow is volledig in Veluwse sferen ingericht met hout- en natuurtinten. Buiten vindt je twee ruime terrassen, waar je met de hele groep terecht kunt. Deze accommodatie beschikt over 14x een 1-persoons boxspringbed.

Veluwe in de achtertuin

In de directe omgeving vind je de prachtige bossen en weilanden van de Veluwe. Geniet van een lange wandeling of maak een fietstocht. Ook zijn in de omgeving verschillende attractieparken aanwezig zoals Koningin Julianatoren, Apenheul en het Dolfinarium. Daarnaast ben je binnen 30 minuutjes in de bruisende winkelplaatsen Amersfoort of Apeldoorn. 

Bekijk ook andere  


  • Internet (WiFi)

Top vakantiehuizen in Nederland

36 pers.
Groepsaccommodatie Haamstede

Aan de bosrand tegen de duinen, tussen het dorp Haamstede en het strand bij de Vuurtoren, ligt deze luxe groepsaccommodatie met een landelijk karakter. Rustig en beschut in een boomgaard met een eigen speelveld en par...Aan de bosrand tegen de duinen..

Haamstede

94 pers.
Groepsaccommodatie Apeldoorn

Ben je een echte natuurliefhebber? Dan is dit de perfecte groepsaccommodatie voor je volgende weekendje weg! Dit unieke pand is in 1865 gebouwd en ligt een landgoed, omringd door loof-, naald- en gemengd bos, weilanden en akkers. Kinderen kunnen hier..

Apeldoorn

6 pers.
Wellness Lodge XXL 6 personen

Vrijstaande villa voor zes personen met eigen wellness faciliteiten, dat is de Wellness Lodge XXL; de basis voor ontspanning. De luxe villa is gebouwd met duurzame materialen in de traditionele Twents Saksische stijl.De villa bestaat uit twee verdiep..

Hellendoorn

4 pers.
Wellness Lodge XL 4 personen

In alle rust genieten van uw vakantie doet u in de Wellness Lodge XL voor vier personen op vakantiepark Hof van Salland. Een heerlijk verblijf in een ruime woning met wellness faciliteiten op de begane grond en slaapkamers op de eerste verdieping.De ..

Hellendoorn