Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Landgoed De IJsvogel - Luxe 4 persoons vakantiehuis met prive sauna op de Veluwe

Voorthuizen, Nederland

 

luxe-4-persoons-vakantiehuis-met-prive-sauna-op-de-veluweluxe-4-persoons-vakantiehuis-met-prive-sauna-op-de-veluweluxe-4-persoons-vakantiehuis-met-prive-sauna-op-de-veluweluxe-4-persoons-vakantiehuis-met-prive-sauna-op-de-veluweluxe-4-persoons-vakantiehuis-met-prive-sauna-op-de-veluwe
Favoriet 
     

    v.a. 409

    • Beoordeeld met een 7
    • Max. 4 personen

    Bekijk vrije data

    Vakantiehuis delen

    Landgoed De IJsvogel - Luxe 4 persoons vakantiehuis met prive sauna op de Veluwe in Voorthuizen

    Schitterende vierpersoons gelijkvloerse vakantievilla met privé sauna op Recreatielandgoed de IJsvogel. Recreatielandgoed de IJsvogel is een heerlijk vakantiepark met veel faciliteiten voor jong en oud en is gelegen aan de rand van de Veluwe in een bosrijke, landelijke omgeving met volop fiets en wandelpaden. Rustzoekers, maar ook zeker actievelingen zullen het hier naar hun zin hebben. Het landgoed ligt op ongeveer vier kilometer afstand van het gezellige dorp Voorthuizen. Verder liggen de plaatsen Barneveld, Garderen, Putten en Otterlo in de directe omgeving.

    Royale en gezellig ingerichte woonkamer met zithoek met tv en eethoek. Ruime keuken die onder andere voorzien is van een vaatwasser, magnetron, koelkast, vierpits kookstel en een filter en Nespresso koffiezetapparaat. Er zijn twee slaapkamers, met een tweepersoons boxspringbed en een ensuite badkamer met een inloopdouche, wastafel en toilet. Tot slot heeft u een heerlijke infraroodsauna tot uw beschikking. Buiten heeft u heerlijke tuin en een overdekt terras met tuinmeubelen. Er is een berging voor uw fietsen.
    • Huisdieren toegestaan
    • Sauna
    • Koelkast,Vaatwasser,Zwembad op park (open lucht),Zwembad op park (overdekt),Tuin

    Top vakantiehuizen in Nederland

    5 pers.
    5 persoons vakantiehuis in Garderen op park de Wilde Kamp.

    Sfeervol vakantiehuis in GarderenRustzoekers, wandelaars en fietsers opgelet: in dit sfeervolle vakantiehuis in Garderen voel je je meteen thuis. Het vrijstaande vakantiehuis is geschikt voor vijf personen en te vinden op natuurrijk bungalowpark 'de..

    Garderen

    14 pers.
    Groepsaccommodatie Woerden

    Droom in de Polder! Luxe vakantievilla in stijl van de Hoeve uit 1680. Geniet van het weidse uitzicht, de Oude Rijn om in te zwemmen en te varen en de hottub.Droom in de Polder! Luxe vakantievilla in stijl van de Hoeve uit 1680. Geniet van het weidse..

    Woerden

    10 pers.
    Limburgse Carrehoeve Flab I vakantiehuis voor een weekendje weg

    Bourgondische gastvrijheid, een luxe vakantiehuis met uitzicht op heuvels, een fijne plek voor een ontdekkingstocht naar Maastricht, Aken en Luik.Bourgondisch vakantie vierenIn het uiterste puntje van het heuvelland van Zuid-Limburg staat een 18e eeu..

    Slenaken-Heijenrath

    5 pers.
    St. Geertruid - Natuurloft® Koken I hottub en pizzaoven

    Luxe vakantiehuizen om te ontspannen en relaxen in Limburg, met z'n 2-jes of gezin.De Natuurlofts® zijn een uniek concept waarbij beleving van de natuur centraal staat. Deze luxe vakantiewoningen staan op een mooie plek in het Limburgse heuvellandsc..

    Sint Geertruid