Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Villapark de Oesterbaai - Luxe 6 persoons woning met afgesloten tuin en sauna

Wemeldinge, Nederland

 

luxe-6-persoons-woning-met-afgesloten-tuin-en-saunaluxe-6-persoons-woning-met-afgesloten-tuin-en-saunaluxe-6-persoons-woning-met-afgesloten-tuin-en-saunaluxe-6-persoons-woning-met-afgesloten-tuin-en-saunaluxe-6-persoons-woning-met-afgesloten-tuin-en-sauna
Favoriet 
     

    v.a. 486

    • Beoordeeld met een 8
    • Max. 6 personen

    Bekijk vrije data

    Vakantiehuis delen

    Villapark de Oesterbaai - Luxe 6 persoons woning met afgesloten tuin en sauna in Wemeldinge

    Leuke zes-persoons woning op aangename ligging van Villapark de Oesterbaai in Wemeldinge. De woning beschikt over voldoende faciliteiten zoals een TV, WiFi, een luxe keuken en een grote tuin met tuinmeubelen. Op loopafstand vindt u in Wemeldinge verschillende winkels waaronder een supermarkt, een bakker en een slager. Daarnaast is er op het park ook een speeltuin, jeu de boules baan, tafeltennis en een voetbalveldje aanwezig. Dit maakt het park een uitgelezen plaats voor familie vakanties.

    Deze luxe zes-persoons woning is voorzien van een complete inventaris. De ruime woonkamer is voorzien van een zit- en eethoek met een TV, stereo en radio/CD. Grenzend aan de woonkamer is er een mooie, open keuken met o.a. een combimagnetron, elektrische kookplaat, koelkast met vriesvakje, vaatwasser, filter koffiezetapparaat en Senseo. Op de begane grond is er één slaapkamer met een twee persoonsbed en een TV. Op de eerste verdieping bevindt zich een slaapkamer met een twee persoonsbed. Daarnaast zijn er nog twee slaapkamers met twee één-persoonsbedden en een kinderbed. Op de begane grond is er een apart toilet en een badkamer met ligbad en wastafel. Op de eerste etage is er nog een badkamer met douche, wastafel, toilet en een traditionele sauna met een elektrische kachel. De woning beschikt ook over een berging met wasmachine. De tuin is afgesloten, aan de voorkant van de woning staat een stevig metalen hek, en aan de achterkant is de tuin omheind met een groene haag en beschikt over een terras met veranda, tuinmeubelen en een tuinhuis. Bij de woning is plek voor één auto.
    • Huisdieren toegestaan
    • Sauna
    • Tv,Koelkast,Vaatwasser,Ligbad,Sauna,Tuin

    Top vakantiehuizen in Nederland

    94 pers.
    Groepsaccommodatie Apeldoorn

    Ben je een echte natuurliefhebber? Dan is dit de perfecte groepsaccommodatie voor je volgende weekendje weg! Dit unieke pand is in 1865 gebouwd en ligt een landgoed, omringd door loof-, naald- en gemengd bos, weilanden en akkers. Kinderen kunnen hier..

    Apeldoorn

    6 pers.
    Villa Beukelaer XL Comfort 6 personen

    Een riante, comfortabele en vrijstaande villa voor zes personen, dat is de Beukelaer XL Comfort. De luxe villa is gebouwd met duurzame materialen in de traditionele Twents Saksische stijl.De villa bestaat uit twee verdiepingen, bevat gratis wifi en m..

    Hellendoorn

    6 pers.
    Wellness Lodge XXL 6 personen

    Vrijstaande villa voor zes personen met eigen wellness faciliteiten, dat is de Wellness Lodge XXL; de basis voor ontspanning. De luxe villa is gebouwd met duurzame materialen in de traditionele Twents Saksische stijl.De villa bestaat uit twee verdiep..

    Hellendoorn

    4 pers.
    Regge Cottage met hottub | 4 personen

    Knus huisje met hottub, direct aan de Regge. Bekijk de plaatjes maar eens!Glamping met een hottub. Dat klinkt toch lekker hè. Heel veel beter wordt het ook niet. Verwacht je nog een beetje moeite te hebben met Slow Living, dan wordt dat je even heel..

    Zuna