Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Beach House Dune 4A

Wijk aan Zee, Nederland

 

beach-house-dune-4abeach-house-dune-4abeach-house-dune-4abeach-house-dune-4abeach-house-dune-4a
Favoriet 
     

    v.a. 407

    • Max. 4 personen
    • 1 slaapkamer(s)

    Bekijk vrije data

    Vakantiehuis delen

    Beach House Dune 4A in Wijk Aan Zee

    Beach House Dune 4A is geschikt voor maximaal 4 personen. In dit strandhuisje zijn maximaal 2 huisdieren welkom. Het vakantieverblijf staat op het strand, aan de kant van de duinen. Dankzij de ligging op 2 meter hoogte heb je vanaf je terras uitzicht op zee. Via het terras bereik je de woonkamer met open keuken. Hier vind je een tweepersoons slaapbank en een eettafel met stoelen. De keuken is voorzien van onder andere een filter koffiezetapparaat, een koelkast met vriesvak, een combimagnetron en een waterkoker. Ook is alles aanwezig om een maaltijd op het gasfornuis te koken. Het Beach House heeft 1 slaapkamer met een stapelbed. Reis je met 4 personen? Dan slapen er 2 personen op de slaapbank in de woonkamer. In de badkamer vind je een wastafel, een douchecabine en een toilet. Het terras, aan de zeezijde van het huisje, is overdekt. Ook staat er tuinmeubilair voor je klaar. Je maakt gratis gebruik van wifi.
    Parkeren in Wijk aan Zee is gratis. Het dichtstbijzijnde parkeerterrein is Parkeerplaats Noorderbad in de straat Dorpsduinen.
    Goed om te weten: Beach House Dune 4A ligt op 2 meter hoogte en is alleen bereikbaar via een trap. Er is een traphekje aanwezig.
    Beschikbaarheid Prijs
    Aankomst op 06-05-2025 voor een 3-daagse vakantie 536,- Boek

    Bekijk alle vrije data

    Top vakantiehuizen in Nederland

    4 pers.
    Regge Cottage met hottub | 4 personen

    Knus huisje met hottub, direct aan de Regge. Bekijk de plaatjes maar eens!Glamping met een hottub. Dat klinkt toch lekker hè. Heel veel beter wordt het ook niet. Verwacht je nog een beetje moeite te hebben met Slow Living, dan wordt dat je even heel..

    Zuna

    94 pers.
    Groepsaccommodatie Apeldoorn

    Ben je een echte natuurliefhebber? Dan is dit de perfecte groepsaccommodatie voor je volgende weekendje weg! Dit unieke pand is in 1865 gebouwd en ligt een landgoed, omringd door loof-, naald- en gemengd bos, weilanden en akkers. Kinderen kunnen hier..

    Apeldoorn

    6 pers.
    6-persoons Notariswoning op park in Nunspeet

    De Notariswoning is een luxe vakantiewoning voorzien van 2 badkamers, gebouwd in een authentieke stijl. Begane grond:Hal en apart toilet. De woning heeft een ruime L-vormige woonkamer met een compleet ingerichte open keuken voorzien van vaatwasser en..

    Nunspeet

    36 pers.
    Groepsaccommodatie Haamstede

    Aan de bosrand tegen de duinen, tussen het dorp Haamstede en het strand bij de Vuurtoren, ligt deze luxe groepsaccommodatie met een landelijk karakter. Rustig en beschut in een boomgaard met een eigen speelveld en par...Aan de bosrand tegen de duinen..

    Haamstede