Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Apartment - Willibrordusplein 28e | Zoutelande

Zoutelande, Nederland

 

apartment-willibrordusplein-28e-zoutelandeapartment-willibrordusplein-28e-zoutelandeapartment-willibrordusplein-28e-zoutelandeapartment-willibrordusplein-28e-zoutelandeapartment-willibrordusplein-28e-zoutelande
Favoriet 
     

    v.a. 1.334

    • Max. 4 personen
    • 2 slaapkamer(s)

    Bekijk vrije data

    Vakantiehuis delen

    Apartment - Willibrordusplein 28e | Zoutelande in Zoutelande

    Geniet van het beste van Zoutelande met een vrij uitzicht op de kustlijn. In het hart van dit charmante Zeeuwse dorp ligt dit gezellige, kindvriendelijke appartement met een prachtig uitzicht op de Zeedijk en de kerk. Het volledig gelijkvloerse appartement bevindt zich op de tweede verdieping en beschikt over een eigen parkeerplaats. Op slechts een paar minuten lopen bevindt u zich op het mooie strand van Zoutelande, het strand met de meeste zonuren van Nederland, de perfecte plek om te ontspannen en van de zee te genieten.

    Max. aantal personen: 4
    Aantal slaapkamers: 2
    Aantal badkamers: 1
    Opp.:  67 m2

    Dit lichte, neutraal ingerichte appartement is te bereiken via een trap die leidt naar een gezellige hal. De woonkamer is ingericht rond de flatscreen-tv en beschikt over een zitgedeelte met een tweepersoonsslaapbank en twee aparte fauteuils. Er is voldoende opbergruimte in de kasten en de salontafel. De hoekkeuken heeft een gezellige zithoek bij de bar en een eettafel voor vier personen. De keuken is volledig uitgerust met een kookplaat, combimagnetron, koelkast met vriesvak, broodrooster en vaatwasser, zodat je ook in je vakantiehuis kunt koken. Met de Senseo-koffiemachine en de waterkoker zet je snel een kop koffie of thee.

    De eerste slaapkamer op de begane grond heeft een boxspring (180x200 cm) met twee losse matrassen, nachtkastjes en een kast. De tweede slaapkamer is ingericht met twee aparte eenpersoons boxsprings (90x200 cm) en nachtkastjes. In de badkamer vind je een inloopdouche en een wastafel met opbergruimte. Tussen de badkamer en het apart gelegen toilet bevindt zich een berging met wasmachine, droger en stofzuiger.

    Via de keuken kom je op het gezellige terras aan de achterzijde van het appartement, dat is ingericht met een tafel en vier stoelen. Als je met jonge kinderen op vakantie komt, zijn er een opvouwbaar babybed en een kinderstoel voor onze kleinste gasten. Huisdieren zijn ook welkom; dit appartement biedt ruimte voor maximaal twee viervoeters.


    Top vakantiehuizen in Nederland

    94 pers.
    Groepsaccommodatie Apeldoorn

    Ben je een echte natuurliefhebber? Dan is dit de perfecte groepsaccommodatie voor je volgende weekendje weg! Dit unieke pand is in 1865 gebouwd en ligt een landgoed, omringd door loof-, naald- en gemengd bos, weilanden en akkers. Kinderen kunnen hier..

    Apeldoorn

    6 pers.
    Wellness Lodge XXL 6 personen

    Vrijstaande villa voor zes personen met eigen wellness faciliteiten, dat is de Wellness Lodge XXL; de basis voor ontspanning. De luxe villa is gebouwd met duurzame materialen in de traditionele Twents Saksische stijl.De villa bestaat uit twee verdiep..

    Hellendoorn

    6 pers.
    Groepsaccommodatie Zuna

    Ga op vakantie zonder zorgen in deze accommodatie met aanpassingen voor mindervaliden!Deze luxe chalet is compleet aangepast voor mindervaliden en ouderen, zodat het voor iedereen toegankelijk is. Geniet zonder zorgen van wat dit mooie stukje Nederla..

    Zuna

    4 pers.
    Wellness Lodge XL 4 personen

    In alle rust genieten van uw vakantie doet u in de Wellness Lodge XL voor vier personen op vakantiepark Hof van Salland. Een heerlijk verblijf in een ruime woning met wellness faciliteiten op de begane grond en slaapkamers op de eerste verdieping.De ..

    Hellendoorn