Prachtige 6 persoons voetbalbungalow op Vakantiepark Mölke in Zuna
Voetballiefhebbers, opgelet! Deze zespersoons voetbalbungalow is geheel ingericht als voetbalstadion. Vrees niet, voor de "scheidsrechters en de VAR" is er ook een hele slaapkamer. Dit leuke vakantiehuis staat op Vakantiepark Mölke, een superleuk vakantiepark om met de familie een weekendje of een week te vertoeven. Vakantiepark Mölke ligt op de grens van Salland en Twente, een uniek stukje Nederland wat het ontdekken zeker waard is. U zult verrast staan van de Salandse heuvelrug, met als hoogste punt de Holterberg bij Nijverdal, hier komen de laatste korhoenders van Nederland nog in het wild voor. Er zijn bijzondere musea in de omgeving, maar vergeet ook de pretparken niet!
Dit "voetbalstadion" heeft een woonkamer/spelershome met een eethoek en een zithoek voorzien van LCD met CAI. De keuken is compleet ingericht met een vaatwasser, waterkoker, combimagnetron, koelkast, Nespresso koffiezetapparaat en een vier-pits gasfornuis. De ouderslaapkamer is voorzien van een tweepersoonsbed. Verder zijn er twee gethematiseerde slaapkamers met een stapelbed. In de badkamer vindt u een toilet, douche en een wastafel. Het terras is voorzien van tuinmeubilair. U kunt uw auto naast het vakantiehuis parkeren.
Huisdieren toegestaan
Magnetron,Koelkast,Vaatwasser,Zwembad op park (overdekt),Tuin
Knus huisje met hottub, direct aan de Regge. Bekijk de plaatjes maar eens!Glamping met een hottub. Dat klinkt toch lekker hè. Heel veel beter wordt het ook niet. Verwacht je nog een beetje moeite te hebben met Slow Living, dan wordt dat je even heel..
Ga op vakantie zonder zorgen in deze accommodatie met aanpassingen voor mindervaliden!Deze luxe chalet is compleet aangepast voor mindervaliden en ouderen, zodat het voor iedereen toegankelijk is. Geniet zonder zorgen van wat dit mooie stukje Nederla..
Droom in de Polder! Luxe vakantievilla in stijl van de Hoeve uit 1680. Geniet van het weidse uitzicht, de Oude Rijn om in te zwemmen en te varen en de hottub.Droom in de Polder! Luxe vakantievilla in stijl van de Hoeve uit 1680. Geniet van het weidse..
In alle rust genieten van uw vakantie doet u in de Wellness Lodge XL voor vier personen op vakantiepark Hof van Salland. Een heerlijk verblijf in een ruime woning met wellness faciliteiten op de begane grond en slaapkamers op de eerste verdieping.De ..