Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

River lodge 4 persons

Zuna, Nederland

 

river-lodge-4-personsriver-lodge-4-personsriver-lodge-4-personsriver-lodge-4-personsriver-lodge-4-persons
Favoriet 
     

    v.a. 712

    • Max. 4 personen
    • 2 slaapkamer(s)

    Bekijk vrije data

    Vakantiehuis delen

    River lodge 4 persons in Zuna

    Geniet van een rustige vakantie aan de schilderachtige rivier De Regge, of je nu kiest voor een lange vakantie, een weekendje weg of een midweek. Gelegen op de grens van de charmante regio's Salland en Twente, wordt dit park omringd door weelderige bossen en uitgestrekte heidevelden, de perfecte omgeving voor ontspannende wandelingen en fietstochten. Het is ook een uitstekend startpunt om de omgeving te verkennen, met tal van attracties in de buurt, zoals familiepretparken als Attractiepark Slagharen, Avonturenpark Hellendoorn, de Koningin Julianatoren en de Waarbeek.

    De accommodaties in het park bieden alle ruimte en comfort die je wenst. Geniet van comfortabele bedden, een ruime zithoek, een goed uitgeruste badkamer en meer. Kies uit stacaravans, chalets of de unieke Reggehooibergen met privé-sauna's, geschikt voor groepen van 2 tot 8 personen.

    Het park is ontworpen om je vakantie-ervaring te verrijken met activiteiten en voorzieningen voor alle leeftijden. Tijdens de vakantieseizoenen biedt een animatieteam dagelijks interactief theater, familie-bingo, sport, spelletjes en meer. Er is ook een pas gerenoveerd zwembad met leuke waterstralen. Voor de jongere kinderen zijn er animatieprogramma's in mei, juni en begin september.

    Parkfaciliteiten:

    • Restaurant
    • Miniwinkel
    • Fluisterbootjes
    • Bowlingbaan
    • Overdekte speeltuin
    • Overdekt zwembad
    • Animatieteam


    Luxe vakantiehuis op een toplocatie aan het water!

    Deze prachtige vakantiewoning ligt direct aan het water en biedt een luxe en comfortabel verblijf. Geniet van een adembenemend uitzicht op het Twentse landschap en de rivier de Regge. Vanaf het overdekte terras kun je de koeien zien grazen en 's avonds genieten van een prachtige zonsondergang. In de zomermaanden komt de Regge tot leven met fluisterbootjes en kano's, wat zorgt voor een rustige en sfeervolle ambiance.

    De accommodatie beschikt over 2 slaapkamers: één met een tweepersoonsbed en één met twee eenpersoonsbedden.

    Keuken:

    • Keukenlinnen bij te boeken
    • Vaatwasser
    • Magnetron
    • Nespresso koffiemachine
    • Kookplaat
    • Complete keukeninventaris
    • Koel-/vriescombinatie

    Buiten:

    • Parkeerplaats bij de accommodatie
    • Ruime tuin
    • Terras met tuinmeubilair
    • Overdekte veranda

    Direct aan de rivier gelegen, biedt deze woning een ongeëvenaard panoramisch uitzicht en een ontspannen verblijf.


    • Gelegen op vakantiepark

    Top vakantiehuizen in Nederland

    5 pers.
    5 persoons vakantiehuis in Garderen op park de Wilde Kamp.

    Sfeervol vakantiehuis in GarderenRustzoekers, wandelaars en fietsers opgelet: in dit sfeervolle vakantiehuis in Garderen voel je je meteen thuis. Het vrijstaande vakantiehuis is geschikt voor vijf personen en te vinden op natuurrijk bungalowpark 'de..

    Garderen

    10 pers.
    Limburgse Carrehoeve Flab I vakantiehuis voor een weekendje weg

    Bourgondische gastvrijheid, een luxe vakantiehuis met uitzicht op heuvels, een fijne plek voor een ontdekkingstocht naar Maastricht, Aken en Luik.Bourgondisch vakantie vierenIn het uiterste puntje van het heuvelland van Zuid-Limburg staat een 18e eeu..

    Slenaken-Heijenrath

    6 pers.
    Villa Beukelaer XL Comfort 6 personen

    Een riante, comfortabele en vrijstaande villa voor zes personen, dat is de Beukelaer XL Comfort. De luxe villa is gebouwd met duurzame materialen in de traditionele Twents Saksische stijl.De villa bestaat uit twee verdiepingen, bevat gratis wifi en m..

    Hellendoorn

    4 pers.
    Regge Cottage met hottub | 4 personen

    Knus huisje met hottub, direct aan de Regge. Bekijk de plaatjes maar eens!Glamping met een hottub. Dat klinkt toch lekker hè. Heel veel beter wordt het ook niet. Verwacht je nog een beetje moeite te hebben met Slow Living, dan wordt dat je even heel..

    Zuna