Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Martinerhof

Lofer, Oostenrijk

 

martinerhofmartinerhofmartinerhofmartinerhofmartinerhof
Favoriet 
 

v.a. 437

  • 3 sterren

Bekijk vrije data

Vakantiehuis delen

Martinerhof in Lofer

4-daagse Autovakantie naar Salzburgerland bij Martinerhof

Zoek je een fijne plek om te verblijven in Salzburgerland? Dit gezinsvriendelijke hotel biedt All Inclusive services en ligt in het schilderachtige hart van de Oostenrijkse bergen. Met een centrale ligging in het dorpscentrum is het de perfecte uitvalsbasis voor een rustgevende vakantie. De moderne kamers met comfortabele bedden garanderen ontspanning. In de zomermaanden bloeit het Salzburger Saalachtal op met kleurrijke bloemen. Geniet van prachtige wandelpaden, unieke fietsroutes of neem een verfrissende duik in de meren bij de Vorderkaserklamm.
  • Bar
  • Huisdieren toegestaan,
Beschikbaarheid Prijs
Aankomst op 25-09-2025 voor een 4-daagse vakantie 437,-   Boek

Bekijk alle vrije data

Top vakantiehuizen in Oostenrijk

4 pers.
Appartement Residence Zillertal Type A2 - 4 personen

Residence Zillertal is gelegen aan de rand van het centrum van Gerlos. Ideaal als je het bruisende nachtleven wil opzoeken, maar ook als je juist van je nachtrust wil genieten. De Dorfbahn cabinelift ligt op zo'n 900 meter van Residence Zillertal, m..

Gerlos

Appartementen Lena

Op een heerlijk zonnige locatie in Gerlos liggen de ruime appartementen van Appartementen Lena. De appartementen zijn zeer geschikt voor families met kleine kinderen en voor liefhebbers van rust en natuur. De appartementen zijn voorzien van een moder..

Gerlos

Alpenchalets Flachauer Gutshof

Selections Flachauer Gutshof is een prachtig chaletdorp met luxe, sfeervolle chalets op een toplocatie. Zowel piste en de lift (Achter Jet) liggen op steenworp afstand; je hoeft dus 's morgens niet ver te lopen en je kunt bijna tot aan de voordeur va..

Flachau

7 pers.
Chalet Karin - 6-7 personen

Chalet Karin is in 2014 gebouwd en ligt dicht bij het centrum van het dorpje Axams. De skibus stopt op ca. 250 meter van het chalet. Op 3,5 kilometer afstand ligt de Götzner Gondelbahn met aansluiting op het skigebied van Götzens en de Mutterer Alm..

Axams