Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Appartement Aineckblick Nr. 8 - 4-6 personen

Sankt Margarethen im Lungau, Oostenrijk

 

appartement-aineckblick-nr-8-4-6-personen
Favoriet 
 

v.a. 710

  • 3 sterren
  • Max. 6 personen
  • Woonoppervlak: 58 m²m2

Bekijk vrije data

Vakantiehuis delen

Appartement Aineckblick Nr. 8 - 4-6 personen in Sankt Margarethen im Lungau

De appartementen Aineckblick liggen op slechts 100 meter van de piste én Aineckbahn skilift. Deze skilift brengt je in het gecombineerde Aineck-Katschberg skigebied, met pistes van alle niveaus. Bij het dalstation van de Aineckbahn bevinden zich de skischool met oefenweide en de skiverhuur. Tussen de dorpen St. Margarethen en Katschberg rijdt een skibus, maar ook de overige, naastgelegen skigebieden van de Lungau-regio (Großeck-Speiereck, Fanningberg en Obertauern) zijn met de skibus te bereiken.
St. Margarethen is een klein wintersportdorp. Er is een restaurant op 300 meter en een supermarkt op 700 meter. Bij de skilift vind je een bar, voor meer après-ski kun je naar Katschberg. Langlaufers kunnen gebruikmaken van een loipe op 300 meter van het appartement.
De appartementen Aineckblick zijn rustig gelegen en beschikken over een eigen parkeergarage.
  • Internet (WiFi)
  • Internet via Wi-Fi
  • Open haard / houtkachel
Beschikbaarheid Prijs
Van 29-03-2025 t/m 05-04-2025 (7 dagen) 1.075,- Boek
Van 05-04-2025 t/m 12-04-2025 (7 dagen) 1.075,- Boek
Van 06-12-2025 t/m 13-12-2025 (7 dagen) 985,- Boek
Van 10-01-2026 t/m 17-01-2026 (7 dagen) 1.150,- Boek

Bekijk alle vrije data

Top vakantiehuizen in Oostenrijk

Hotel Elisabeth - Adults only

Excellent Hotel Elisabeth is een gloednieuw, luxe hotel in het centrum van Mayrhofen. Het heeft afgelopen juli voor het eerst haar deuren geopend en staat garant voor een vakantie in luxe. Je zult bij aankomst hartelijk welkom geheten worden en ook g..

Mayrhofen

Hotel Alpenruh

Het viersterren Hotel Alpenruh ligt midden in één van de beste wintersportbestemmingen van Oostenrijk. Het hotel ligt dicht bij het centrum van Serfaus waar je goed terecht kunt voor de après-ski. Het skigebied Serfaus/Fiss/Ladis heeft maar liefst..

Serfaus

5 pers.
Chalet-appartement Edelweissanger 288 - 3-5 personen

Chalet Edelweissanger is een recent gebouwd chalet-appartement met in totaal 4 appartementen. De woning staat aan de Edelweißanger, tegenover restaurant Edelweißhaus met een ruim zonneterras. De Königsleitner Bergbahnen, zijn eenvoudig skiënd ber..

Königsleiten

Appartementen Lena

Op een heerlijk zonnige locatie in Gerlos liggen de ruime appartementen van Appartementen Lena. De appartementen zijn zeer geschikt voor families met kleine kinderen en voor liefhebbers van rust en natuur. De appartementen zijn voorzien van een moder..

Gerlos