Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Gasthof Bacher

St. Johann im Pongau, Oostenrijk

 

gasthof-bachergasthof-bachergasthof-bachergasthof-bachergasthof-bacher
Favoriet 
 

v.a. 905

  • Beoordeeld met een 6.8
  • 3 sterren

Bekijk vrije data

Vakantiehuis delen

Gasthof Bacher in St. Johann im Pongau

Gasthof Bacher is een authentiek en typisch Oostenrijks complex, gelegen in het bruisende wintersportdorp St. Johann im Pongau. De kamers van dit fijne gasthof zijn eenvoudig maar netjes ingericht en voorzien van tv en een eigen badkamer. De skilift ligt op 1,5 kilometer afstand, maar de skibus die je hier in enkele minuten naartoe brengt, stopt op 50 meter van het gasthof.

In Gasthof Bacher staat 's ochtends een fijn ontbijt voor je klaar met Tiroler producten, zodat je 's morgens vol energie de pist op kunt gaan.


  • Receptie
  • Eetzaal
  • Parkeerterrein
  • Accommodatie niet geschikt voor mindervaliden
  • Wi-Fi in openbare ruimte (gratis)
  • Bedlinnen inclusief
  • Handdoeken inclusief
  • zonneterras
  • Huisdieren niet toegestaan
  • plaats op parkeerterrein: gratis
  • Eetzaal
  • Parkeerterrein
  • Eetgelegenheden: Restaurant
  • Drinkgelegenheden: Bar
  • Wi-Fi in openbare ruimte (gratis)
  • Bedlinnen inclusief
  • Handdoeken inclusief
  • Babybedje
  • Kinderstoel
  • zonneterras
  • Bowlingbaan (circa 8,00 € per uur)
  • plaats op parkeerterrein: gratis
  • Eetgelegenheden: Restaurant
  • Drinkgelegenheden: Bar
  • Bowlingbaan (circa 8,00 € per uur)
  • toeristenbelasting: voor deelnemers met leeftijd vanaf 15 jaar circa 1,50 € per persoon per nacht (ter plekke te betalen, verplicht)
  • Babybedje
  • Kinderstoel

Top vakantiehuizen in Oostenrijk

Hotel Elisabeth - Adults only

Excellent Hotel Elisabeth is een gloednieuw, luxe hotel in het centrum van Mayrhofen. Het heeft afgelopen juli voor het eerst haar deuren geopend en staat garant voor een vakantie in luxe. Je zult bij aankomst hartelijk welkom geheten worden en ook g..

Mayrhofen

4 pers.
Chalet-appartement Landhof Type 1 - 2-4 personen

Chalet-appartement Landhof is rustig gelegen in Ellmau, op ca. 800 meter vanaf de Hartkaiserbahn met toegang tot Wilder Kaiser Brixental. Er rijdt een skibus. Het centrum van Ellmau ligt op ca. 4 minuten rijden. De gastvrije familie heeft de chalet-a..

Ellmau

7 pers.
Chalet Karin - 6-7 personen

Chalet Karin is in 2014 gebouwd en ligt dicht bij het centrum van het dorpje Axams. De skibus stopt op ca. 250 meter van het chalet. Op 3,5 kilometer afstand ligt de Götzner Gondelbahn met aansluiting op het skigebied van Götzens en de Mutterer Alm..

Axams

Hotel Alpenruh

Het viersterren Hotel Alpenruh ligt midden in één van de beste wintersportbestemmingen van Oostenrijk. Het hotel ligt dicht bij het centrum van Serfaus waar je goed terecht kunt voor de après-ski. Het skigebied Serfaus/Fiss/Ladis heeft maar liefst..

Serfaus