Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

harry's home Wien Millennium Tower

Wenen, Oostenrijk

 

harrys-home-wien-millennium-tower
Favoriet 
 

v.a. 356

  • 4 sterren

Bekijk vrije data

Vakantiehuis delen

harry's home Wien Millennium Tower in Wenen

Bij Harry's Home Wien kun je thuiskomen na een lange dag in de stad. Harry's Home Wien heeft standaard kamers, studio's én appartementen beschikbaar. De studio's en appartementen zijn voorzien van een kitchenette wat je de vrijheid geeft om zelf het ontbijt of diner te bereiden. De locatie is bijzonder. Harry's Home Wien is onderdeel van de Millennium Tower, een grote wolkenkrabber met onder andere een winkelcentrum, bioscoop, bowlingbaan, club en bar. De ingang vind je daadwerkelijk in het winkelcentrum. Wanneer je de deur uitstapt sta je tussen de winkels en eetgelegenheden. Harry's Home Wien ligt ten noorden van de Innere Stadt, op loopafstand van de Donau. Met de metro reis je in ca. 30 minuten naar de Stephansdom. Wil je naar het Prater Park? Neem dan de bus en in ca. 20 minuten sta je in het amusementspark.

Bij Harry's Home Wien kun je thuiskomen na een lange dag in de stad. Harry's Home Wien heeft standaard kamers, studio's én appartementen beschikbaar. De studio's en appartementen zijn voorzien van een kitchenette wat je de vrijheid geeft om zelf het ontbijt of diner te bereiden. De locatie is bijzonder. Harry's Home Wien is onderdeel van de Millennium Tower, een grote wolkenkrabber met onder andere een winkelcentrum, bioscoop, bowlingbaan, club en bar. De ingang vind je daadwerkelijk in het winkelcentrum. Wanneer je de deur uitstapt sta je tussen de winkels en eetgelegenheden.

Harry's Home Wien ligt ten noorden van de Innere Stadt, op loopafstand van de Donau. Met de metro reis je in ca. 30 minuten naar de Stephansdom. Wil je naar het Prater Park? Neem dan de bus en in ca. 20 minuten sta je in het amusementspark.

- Harry's Home is onderdeel van de iconische Millennium Tower.
- Na een paar minuten wandelen sta je aan de oevers van de Donau rivier.
- Het Prater Park ligt op ca. 20 minuten afstand van Harry's Home Wien.

Openbaar vervoer:
- Trein- en metrostation Handelskai ligt op ca. 4 minuten loopafstand van Harry's Home Wien.
- Bushalte Handelskai S+U ligt op ca. 5 minuten loopafstand.

Met het vliegtuig:
- De internationale luchthaven van Wenen ligt op ca. 50 minuten afstand. Reis met de trein en bus naar Harry's Home Wien.

Met de (huur)auto:
- Parkeren kan in de parkeergarage van de Millennium Tower. Kosten zijn ca. € 18,- per dag.


Top vakantiehuizen in Oostenrijk

4 pers.
Appartement Residence Zillertal Type A2 - 4 personen

Residence Zillertal is gelegen aan de rand van het centrum van Gerlos. Ideaal als je het bruisende nachtleven wil opzoeken, maar ook als je juist van je nachtrust wil genieten. De Dorfbahn cabinelift ligt op zo'n 900 meter van Residence Zillertal, m..

Gerlos

Appartementen Lena

Op een heerlijk zonnige locatie in Gerlos liggen de ruime appartementen van Appartementen Lena. De appartementen zijn zeer geschikt voor families met kleine kinderen en voor liefhebbers van rust en natuur. De appartementen zijn voorzien van een moder..

Gerlos

Alpenchalets Flachauer Gutshof

Selections Flachauer Gutshof is een prachtig chaletdorp met luxe, sfeervolle chalets op een toplocatie. Zowel piste en de lift (Achter Jet) liggen op steenworp afstand; je hoeft dus 's morgens niet ver te lopen en je kunt bijna tot aan de voordeur va..

Flachau

7 pers.
Chalet Karin - 6-7 personen

Chalet Karin is in 2014 gebouwd en ligt dicht bij het centrum van het dorpje Axams. De skibus stopt op ca. 250 meter van het chalet. Op 3,5 kilometer afstand ligt de Götzner Gondelbahn met aansluiting op het skigebied van Götzens en de Mutterer Alm..

Axams