Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Hotel Borges Chiado

Lissabon, Portugal

 

hotel-borges-chiadohotel-borges-chiadohotel-borges-chiadohotel-borges-chiadohotel-borges-chiado
Favoriet 
 

v.a. 718

  • 3 sterren

Bekijk vrije data

Vakantiehuis delen

Hotel Borges Chiado in Lissabon

Hotel Borges Chiado ligt midden in Lissabon, op steenworp afstand van Bairro Alto, Rossio, Principe Real en Mercado da Ribeira. Het werd geopend in 1884, onder de naam "Grande Hotel Borges". Het was een van de belangrijkste hotels in Lissabon van de 19e eeuw en momenteel ook de oudste.

Ideaal dus, als je graag de bekende bezienswaardigheden van Lissabon wilt bewonderen. En bij een verblijf in dit hotel word je ook nog eens iedere dag getrakteerd op een mooi uitzicht over de Lago do Chiado. Verder zijn de kamers prachtig! En heerlijk om in uit te rusten natuurlijk. Geniet van een heerlijke vakantie in dit elegante hotel en  laat je culinair verrassen!


Top vakantiehuizen in Portugal

Pestana Viking Beach & Golf Resort

Zomer Wanneer je tussen 01-04-2025 en 31-10-2025 in deze accommodatie verblijft, is onderstaande informatie van toepassing. * Ligging * Gelegen op een heuvel * Winkelcentrum op circa 14 kilometer * Gelegen aan het openbare strand * Zandstrand * Rotss..

Armacao de Pera