Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Hotel RIU Oliva Beach Resort

Corralejo, Spanje

 

hotel-riu-oliva-beach-resorthotel-riu-oliva-beach-resorthotel-riu-oliva-beach-resorthotel-riu-oliva-beach-resorthotel-riu-oliva-beach-resort
Favoriet 
 

v.a. 692

  • Beoordeeld met een 8.1
  • 3 sterren

Bekijk vrije data

Vakantiehuis delen

Hotel RIU Oliva Beach Resort in Corralejo

Bij RIU Oliva Beach Resort op Fuerteventura beleef je een heerlijke zonvakantie met het hele gezin. Het hele jaar is de temperatuur aangenaam op het eiland en kun je in dit 3-sterrenhotel genieten van een all inclusive vakantie zonder zorgen. Het hotel ligt in het schitterende duingebied van Corralejo; vanuit de exotische tuin met zwembad, zonneterras en jacuzzi kijk je zo uit op de prachtige, helderblauwe zee. Dit strandhotel is bijzonder kindvriendelijk, dus jong en oud kunnen zich hier uitstekend vermaken. En dan hebben we het nog niet eens gehad over het heerlijke en gevarieerde eten en drinken dat Oliva serveert. Behoefte aan portie zon, zee en genieten? Boek dan snel je strandvakantie bij Beach Resort Oliva op Fuerteventura!
  • Zwembad Kinderbad Zandstrand Zwembadbar Animatie Fitness Jacuzzi 4 buffetrestaurants Volley WiFi
Beschikbaarheid Prijs
Aankomst op 25-06-2025 692,- Boek

Bekijk alle vrije data

Top vakantiehuizen in Spanje

GF Gran Costa Adeje

..

Costa Adeje

Adrián Hoteles Jardines de Nivaria

8-daagse Zonvakantie naar Canarische Eilanden bij Adrián Hoteles Jardines de NivariaMet een kroon voor service en kwaliteit ben je voor een luxueus verblijf bij hotel Adrián Hoteles Jardines de Nivaria aan het juiste adres. In dit typische art déc..

Costa Adeje

Hotel Royal Hideaway Corales Beach - adults only

Hotel Royal Hideaway Corales Beach is de ultieme plek voor een onbezorgde vakantie. Dit ronduit luxe Excellent hotel met ruime juniorsuites ligt vrijwel aan het strand en is alleen toegankelijk voor volwassenen. Dompel jezelf onder in luxe en geniet ..

La Caleta

Finca el Tossal

Op een dag sloeg ik een weg in die mijn leven een stuk mooier maakte. Een pad dat leidde naar de oase van Finca el Tossal. Die ochtend liet ik de havenstad Alicante achter me en even voelde het alsof ik een tijdreis maakte, want een half uurtje en fl..

Bolulla