Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

hotel Alborada Ocean Club

Costa del Silencio, Spanje

 

hotel-alborada-ocean-clubhotel-alborada-ocean-clubhotel-alborada-ocean-clubhotel-alborada-ocean-clubhotel-alborada-ocean-club
Favoriet 
 

v.a. 316

  • Beoordeeld met een 7.2
  • 3 sterren

Bekijk vrije data

Vakantiehuis delen

hotel Alborada Ocean Club in Costa Del Silencio

Op zoek naar een ontspannen vakantie aan de zuidkust van Tenerife? In het rustige Costa del Silencio vind je het 3-sterren Alborada Ocean Club. Dit hotel ligt direct aan zee en biedt een groot zoutwaterzwembad met prachtig uitzicht op de Atlantische Oceaan en de vulkaan Teide. De ruime appartementen zijn voorzien van alle gemakken voor een comfortabel verblijf. Met een all-inclusive formule geniet je van heerlijke maaltijden en verfrissende drankjes. Het nabijgelegen vissersdorpje Las Galletas biedt gezellige restaurants en winkels op loopafstand. Ontdek de charme van Tenerife vanuit dit fijne hotel. Boek vandaag nog je verblijf bij D-reizen en verzeker jezelf van een zorgeloze vakantie!
  • Zoutwaterzwembad Kinderzwembad Animatieprogramma Restaurants Kapper WiFi Speeltuin Miniclub Zonneterras Liften
Beschikbaarheid Prijs
Aankomst op 09-05-2025 316,- Boek

Bekijk alle vrije data

Top vakantiehuizen in Spanje

Hotel Royal Hideaway Corales Beach - adults only

Hotel Royal Hideaway Corales Beach is de ultieme plek voor een onbezorgde vakantie. Dit ronduit luxe Excellent hotel met ruime juniorsuites ligt vrijwel aan het strand en is alleen toegankelijk voor volwassenen. Dompel jezelf onder in luxe en geniet ..

La Caleta

Adrián Hoteles Jardines de Nivaria

8-daagse Zonvakantie naar Canarische Eilanden bij Adrián Hoteles Jardines de NivariaMet een kroon voor service en kwaliteit ben je voor een luxueus verblijf bij hotel Adrián Hoteles Jardines de Nivaria aan het juiste adres. In dit typische art déc..

Costa Adeje

GF Gran Costa Adeje

..

Costa Adeje

Finca el Tossal

Op een dag sloeg ik een weg in die mijn leven een stuk mooier maakte. Een pad dat leidde naar de oase van Finca el Tossal. Die ochtend liet ik de havenstad Alicante achter me en even voelde het alsof ik een tijdreis maakte, want een half uurtje en fl..

Bolulla