Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Ana 1

Llafranc, Spanje

 

ana-1ana-1ana-1ana-1ana-1
Favoriet 
     

    v.a. 603

    • Max. 6 personen
    • 3 slaapkamer(s)

    Bekijk vrije data

    Vakantiehuis delen

    Ana 1 in Llafranc

    Welkom in dit aantrekkelijke en comfortabele 3-slaapkamer appartement, gelegen op slechts 70 meter van het mooie en rustige strand van Llafranc. Dit appartement bevindt zich op de eerste verdieping en is bereikbaar met een lift. Het biedt u het gemak van slechts een paar stappen verwijderd te zijn van een van de mooiste stranden van de Costa Brava!

    Dit uitnodigende appartement beschikt over een ruime en lichte woonkamer met een tv en toegang tot een charmant gemeubileerd balkon. De volledig uitgeruste keuken met zelfvoorziening omvat een keramische kookplaat, oven, magnetron, vaatwasser en wasmachine.

    Het appartement biedt drie slaapkamers: één met een tweepersoonsbed (150x190 cm), één met twee eenpersoonsbedden (90x180 cm) en één met een stapelbed (90x190 cm). Er zijn ook twee badkamers, één met een bad en één met een douche.

    Het pand beschikt over één parkeerplaats in een gemeenschappelijke garage.

    Huisdieren zijn alleen toegestaan na voorafgaand verzoek en tegen een toeslag.

    Let op: reserveringen voor groepen onder de 35 jaar zijn niet toegestaan.

    Top vakantiehuizen in Spanje

    Adrián Hoteles Jardines de Nivaria

    8-daagse Zonvakantie naar Canarische Eilanden bij Adrián Hoteles Jardines de NivariaMet een kroon voor service en kwaliteit ben je voor een luxueus verblijf bij hotel Adrián Hoteles Jardines de Nivaria aan het juiste adres. In dit typische art déc..

    Costa Adeje

    GF Gran Costa Adeje

    ..

    Costa Adeje

    Hotel Royal Hideaway Corales Beach - adults only

    Hotel Royal Hideaway Corales Beach is de ultieme plek voor een onbezorgde vakantie. Dit ronduit luxe Excellent hotel met ruime juniorsuites ligt vrijwel aan het strand en is alleen toegankelijk voor volwassenen. Dompel jezelf onder in luxe en geniet ..

    La Caleta

    Hotel Barcelo Margaritas Royal Level - adults only

    Hotel Barcelo Margaritas Royal Level is extra royaal verblijven! In dit veelzijdige hotel verblijf je op een klein stukje lopen van winkelcentrum Gran Chapparal en ben je met de shuttleservice van het hotel zo op het strand. Buiten deze goede ligging..

    Playa del Inglés