Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Oleander

Playa de Palma, Spanje

 

Favoriet 
 

v.a. 374

  • Beoordeeld met een 8.1
  • 3 sterren

Bekijk vrije data

Vakantiehuis delen

Oleander in Playa De Palma

Zin in een top zonvakantie op Mallorca, dicht bij het strand? En wil je de avonden tot in de late uurtjes doorgaan? Dan is Hotel Oleander in Playa de Palma (ook wel Platja de Palma genoemd) wat voor jou! Dit 3-sterrenhotel is gelegen op een toplocatie: ter hoogte van de Balneario 10 in een zijstraat, op slechts 100 meter van het populaire zandstrand van Playa de Palma. Het centrum ligt op slechts een paar minuten lopen. Ideaal, dus! Bovendien biedt Oleander moderne kamers, die comfortabel zijn ingericht. Er is onder meer een tuin met zwembad en zonneterras, een restaurant, een cafetaria, een bar met terras en een spa. En daarnaast wordt er voor entertainment gezorgd. Boek daarom snel je verblijf bij Hotel Oleander in Playa de Palma!
  • Zwembad Zandstrand Wellness Sauna Animatie Whirlpool Bar met terras WiFi Zonneterras Fietsverhuur
Beschikbaarheid Prijs
Aankomst op 08-10-2025 374,- Boek

Bekijk alle vrije data

Top vakantiehuizen in Spanje

Adrián Hoteles Jardines de Nivaria

8-daagse Zonvakantie naar Canarische Eilanden bij Adrián Hoteles Jardines de NivariaMet een kroon voor service en kwaliteit ben je voor een luxueus verblijf bij hotel Adrián Hoteles Jardines de Nivaria aan het juiste adres. In dit typische art déc..

Costa Adeje

GF Gran Costa Adeje

..

Costa Adeje

Hotel Royal Hideaway Corales Beach - adults only

Hotel Royal Hideaway Corales Beach is de ultieme plek voor een onbezorgde vakantie. Dit ronduit luxe Excellent hotel met ruime juniorsuites ligt vrijwel aan het strand en is alleen toegankelijk voor volwassenen. Dompel jezelf onder in luxe en geniet ..

La Caleta

Finca el Tossal

Op een dag sloeg ik een weg in die mijn leven een stuk mooier maakte. Een pad dat leidde naar de oase van Finca el Tossal. Die ochtend liet ik de havenstad Alicante achter me en even voelde het alsof ik een tijdreis maakte, want een half uurtje en fl..

Bolulla