Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Patio de La Alameda

Sevilla, Spanje

 

patio-de-la-alameda
Favoriet 
 

v.a. 313

  • Beoordeeld met een 9.7
  • 3 sterren
  • Max. 2 personen

Bekijk vrije data

Vakantiehuis delen

Patio de La Alameda in Sevilla

Ontdek het charmante Patio de La Alameda, een 19e-eeuws paleis omgebouwd tot een betoverend hotel in het hart van Sevilla. Omgeven door de kleurrijke bloemen van drie Andalusische binnenplaatsen, biedt dit hotel een unieke ervaring. Geniet van moderne gemakken zoals gratis WiFi en een thee/koffie machine, terwijl de historische bezienswaardigheden van Sevilla op slechts een steenworp afstand liggen.
Beschikbaarheid Prijs
Aankomst op 08-07-2025 voor een 8-daagse vakantie 313,- Boek

Bekijk alle vrije data

Top vakantiehuizen in Spanje

Hotel Royal Hideaway Corales Beach - adults only

Hotel Royal Hideaway Corales Beach is de ultieme plek voor een onbezorgde vakantie. Dit ronduit luxe Excellent hotel met ruime juniorsuites ligt vrijwel aan het strand en is alleen toegankelijk voor volwassenen. Dompel jezelf onder in luxe en geniet ..

La Caleta

GF Gran Costa Adeje

..

Costa Adeje

Adrián Hoteles Jardines de Nivaria

8-daagse Zonvakantie naar Canarische Eilanden bij Adrián Hoteles Jardines de NivariaMet een kroon voor service en kwaliteit ben je voor een luxueus verblijf bij hotel Adrián Hoteles Jardines de Nivaria aan het juiste adres. In dit typische art déc..

Costa Adeje

Hotel Bahia Tropical

Weg van de massa in het warme zuiden van Spanje. U vindt het in het plaatsje Almuñecar aan de Costa Tropical! Hotel Bahia Tropical ligt aan de kustweg op een steenworp afstand van het strand. Het hotel heeft een gezellige zwembadzone met ligstoelen..

Almuñecar