Het Avicenna Hotel is een stijlvolle, uitvalsbasis voor je bezoek aan Istanbul. Avicenna is ondergebracht in een gerenoveerd, traditioneel houten huis uit de 19e eeuw. Het hotel is ingericht met luxe stoffen en heeft een strakke inrichting met vele charmante Ottomaanse kenmerken. De ligging ten opzichte van alle bezienswaardigheden is uitstekend te noemen. Zo vind je de Blauwe Moskee en de Aya Sophia binnen 300 meter. Het gezellige terrascafé is ideaal om bij te komen na een lange dag slenteren door de mystieke stad en biedt een prachtig uitzicht op de Zee van Marmara.
Zin in een flinke dosis zon, zee en waterpret? Dan is het luxe Dream World Aqua in Kumkoy, bij de levendige badplaats Side, wat voor jou! Dit 5-sterrenhotel staat garant voor een topvakantie in Turkije. Bij het all inclusive hotel hoort een aquapark ..
8-daagse Zonvakantie naar Turkse Rivièra bij Queen's Park Le Jardin ResortDe verschillende gebouwen van Queen's Park Le Jardin Resort liggen in een kleurrijke tuin en pal aan het Kiris kiezelstrand. Overdag leef je je uit met de animatie, waarn..